Caterpillar 313 FL GC bandgrävare








































Om du väljer att köpa utrustning till ett lågt pris, se till att du kommunicerar med den riktiga säljaren. Ta reda på så mycket information om ägaren av utrustningen som möjligt. Ett sätt att fuska är att representera dig själv som ett riktigt företag. Vid misstanke, informera oss om detta för ytterligare kontroll, via feedbackformuläret.
Innan du bestämmer dig för att göra ett köp, granska noga flera försäljningserbjudanden för att förstå den genomsnittliga kostnaden för din utvalda utrustning. Om priset på erbjudandet du tycker är mycket lägre än liknande erbjudanden, tänk på det. En betydande prisskillnad kan indikera dolda fel eller försök från säljaren att begå bedrägliga handlingar.
Köp inte produkter där priset är för annorlunda än genomsnittspriset för liknande utrustning.
Ge inte samtycke till tvivelaktiga löften och förbetalda varor. Om du är osäker, var inte rädd för att klargöra detaljer, be om ytterligare fotografier och dokument för utrustning, kontrollera dokumentens äkthet, ställ frågor.
Den vanligaste typen av bedrägeri. Oärliga säljare kan begära en viss förskottsbetalning för att "boka" din rätt att köpa utrustning. Således kan bedragare erhålla ett stort belopp och försvinna, utan att ni kan få kontakt längre.
- Överföring av förskottsbetalning till kortet
- Gör ingen förskottsbetalning utan pappersarbete som bekräftar processen att överföra pengar, om säljaren är osäker i meddelandet.
- Överföring till "Trustee"-kontot
- En sådan förfrågan borde vara alarmerande, du kommer sannolikt att kommunicera med en bedragare.
- Överföring till ett företagskonto med ett liknande namn
- Var försiktig, bedragare kan dölja sig som kända företag, och gör små ändringar av namnet. Överför inte pengar om företagets namn är i tvivel.
- Byte av egna uppgifter i fakturan till ett verkligt företag
- Innan du gör en överföring, se till att de angivna uppgifterna är korrekta och om de avser det angivna företaget.
Säljarens kontaktuppgifter




















Video3: visa kontakter
Video4: visa kontakter
Video5: visa kontakter
Video6: visa kontakter
Ref: - 5926
Mono
HSW Verachtert CW40
Tiefl
Frontscheibe Panzerglas
Cat Motor C3.4B 54 kW
Rohrbruchsicherung
ROPS Kabine
Hammer- Greifer- und Scherenhydraulik
elektrische Betankungspumpe
Rückfahrkamera
EPA
CE
Mono
hydr. Quick-coupler Verachtert CW40
windshield bulletproof glass
CAT Engine C3.4B 54 KW
security valves
ROPS Cab
Hammer- Grab- and Cutterlines
electrical refueling-pump
EPA
CE
! IBAN : DE38 4505 0001 xxxx xxxx xx ! // Bei Fragen zu Abgasnormen sprechen Sie uns bitte an // If you have questions for exhaust regulations please ask us \n
weitere Fotos und Angebote auf // More Pictures and Offers at: visa kontakter